Konto Freemium

 

t-mobile usługi bankowe logoKonto bankowe freemium to podstawowy produkt z którego korzystamy na co dzień. Dlatego dobrze jest by było one wygodne, proste i co najważniejsze darmowe w użytkowaniu. Taką ofertą jest rachunek bankowy freemium, który możesz otworzyć za darmo całkowicie przez internet. W śród wielu zalet najważniejsze wymieniamy poniżej:

Główne zalety konta Freemium

  • 0 zł za prowadzenie konta
  • 0 zł za krajowe przelewy internetowe
  • 0 zł za pierwszą wpłatę we wpłatomacie w miesiącu
  • 0 zł za 3 wypłaty z dowolnego bankomatu w Polsce i na świecie w miesiącu
  • 0 zł za kartę do konta, przy rozliczeniu transakcji bezgotówkowych kartą debetową i/lub kredytową za jedyne 200 zł miesięcznie

Ciesz się już dzisiaj wygodnym kontem, które całkowicie spełni Twoje oczekiwania. Pozwoli Ci w sposób prosty i przejrzysty zarządzać Twoimi płatnościami oraz budżetem. Dzięki intuicyjnej bankowości mobilnej T-Mobile, codzienne operacje na rachunku będą przyjemnością.

 

Otwórz teraz Konto Freemium

 

Zarabiaj na swoim koncie!

Uwaga, teraz dodatkowe promocje przy płatnościach kartą!

kobieta tablet wnioskująca o kontoZakupy staną się jeszcze przyjemniejsze, bo za transakcje bezgotówkowe wykonane kartą T-Mobile Usługi Bankowe (transakcje muszą zostać rozliczone w danym miesiącu) otrzymasz od nas bonus – 5% zwrotu wartości zakupów. Dzięki temu na Twoje konto może wrócić nawet 15 zł każdego miesiąca, czyli 180 zł rocznie.

Dodatkowe Informacje:

Zwrot 5% dotyczy transakcji bezgotówkowych dokonanych kartą, maksymalnie 15 zł miesięcznie, rozliczonych w danym miesiącu kalendarzowym. Warunkiem wypłaty zwrotu jest rozliczenie transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 200 zł w danym miesiącu. Zwrot może być wypłacany maksymalnie przez 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych, począwszy od miesiąca, w którym został wypłacony po raz pierwszy – aby utrzymać prawo do wypłaty zwrotu w kolejnych miesiącach należy posiadać przynajmniej jeden, aktywny Produkt kredytowy. Promocją może zostać objęty wyłącznie jeden rachunek. Szczegóły w Regulaminie Promocji „Zwrot za zakupy dla Klientów T-Mobile Usługi Bankowe”. Pozostałe opłaty i prowizje wskazane są w Taryfie Opłat i Prowizji. T Mobile Bankowe, to komfort i bezpieczeństwo Twoich pieniędzy.

Korzystaj z naszej wygodnej Bankowości Internetowej w T-Mobile!

Zobacz jak prostota i estetyka ułatwia Ci poruszanie się po naszym koncie Online.

bankowość internetowa t-mobile

fot. Konto Freemium Bankowość Internetowa T-Mobile

 

Przejdź do TMobile ⇨

 

Może Ci się również spodoba